پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

اخیرا تصاویری از ترانه علیدوستی و حضورش در یک جشنواره خارجی منتشر شده و مثل همیشه مورد تحسین کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

چی‌بپوشم: اخیرا تصاویری از ترانه علیدوستی و حضورش در یک جشنواره خارجی منتشر شده و مثل همیشه مورد تحسین کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. ترانه علیدوستی پیشتر نیز در جشنواره‌های مختلف خارجی حضور یافته و بارها ثابت کرده که اتفاقا بر خلاف بسیاری از بازیگران، در جشنواره‌های خارجی می‌تواند خوش‌پوش‌تر از جشنواره‌های داخلی باشد. آخرین استایل او، که در این مطلب مورد بحث است، مربوط به حضور او در اکران فیلم «اورکا» در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم سانتا باربارا است.

پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

کت و شلوار خاص و ترندی

علیدوستی در این جشنواره کت و شلوار خاص مشکی‌رنگی از جنس پارچه پَردار و ریش‌ریش به تن کرده بود. همانطور که می‌دانید کت و شلوار از ترندهای مهم سالی که گذشت بوده و گفته می‌شود این ترند در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت. البته کت و شلواری که او به تن کرده بود، تا حدودی متفاوت از کت و شلوارهای رایج و عامه‌پسند بود. کت او برخلاف کت‌های ترندی این روزها کوتاه بود و این فاق بلند شلوار بود که قسمت شکم را به طور کامل می‌پوشاند و تقریبا تا زیر کت می‌آمد.

پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

استفاده درست از اکسسوری

استایل او نکات قابل توجه زیادی داشت. یکی از مهم‌ترین نکات، به کار گرفتن درست اکسسوری مهم «سربند» در استایلش بوده است. بازیگران ایرانی برای حضور در جشنواره‌های خارجی ملزم به رعایت حجاب هستند و می‌توان گفت که استفاده از سربند، یکی از انتخاب‌های هوشمندانه برای این جشنواره‌ها به حساب می‌آید. اگرچه بسیاری از بازیگران در چنین جشنواره‌هایی سر کردن شال یا روسری را ترجیح می‌دهند، اما ترانه علیدوستی در استایل‌های مهم و اصلی‌اش در فستیوال کن نیز نشان داد که استفاده از سربند را ترجیح می‌دهد. سربند او در جشنواره سانتا باربارا همرنگ کت و شلوارش، یعنی مشکی انتخاب شده بود. در قسمت پشتی این سربند، سنگ، مروارید و منجوق‌هایی به کار گرفته شده بود که سادگی را از سربند دور می‌کرد و به زیبایی استایل علیدوستی می‌افزود. گوشواره‌های مرواریدی و جذاب این بازیگر هم متناسب با همین سربند انتخاب شده بود و همخوانی جذابی را به وجود آوررده بود.

پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

کفش‌های طاووسی منحصر به فرد

یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها در استایل ترانه علیدوستی کفش‌های او بودند. روی این کفش‌های پاشنه‌دار طرح‌های طاووسی وجود داشت. این طرح طاووسی علاوه بر اینکه با کت و شلوار پَردار علیدوستی هماهنگی داشت، با رنگ سبز به کار گرفته شده در گوشواره‌های این بازیگر نیز همخوانی بسیار جذابی داشت. مشکی بودن تمام آیتم‌ها در استایل سبب شده که تمرکز اصلی روی کفش‌های او باشد. این کفش‌ها طراحی مهرنوش شاه‌حسینی، طراح خلاق ایرانی بودند.

پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

موها و میکاپ ساده و شیک

موها و میکاپ صورت این بازیگر مثل همیشه در تمام سادگی و در عین حال جذابیت بود. علیدوستی معمولا سعی می‌کند مرتب و شیک باشد. در آخرین تصاویر منتشر شده از او نیز می‌بینیم که اتفاقا این بار هم به هدفش رسیده. شاید همین سادگی و شیک بودن این بازیگر است که سبب شده او تا این حد محبوبیت در میان مردم داشته و همیشه مورد تحسین باشد.

 پوشش ترانه علیدوستی؛ ساده، مثل شبنم رو شقایق

اگر می‌خواهید عید امسال، کت و شلواری خاص و شیک بپوشید، استایل ترانه علیدوستی در جشنواره سانتا باربارا می‌تواند به شما ایده داده و به خوشپوشی هر چه بیشتر شما در نوروز امسال کمک کند.