ملی پوشان نیاز به بازسازی روحی و روانی دارند  

ایسنا/کرمانشاه سرمربی تیم ملی بوکس جوانان با بیان اینکه کارشکنی اسپانیا در صدور ویزای ملی پوشان مقداری به  آنها ضربه روحی و روانی وارد کرد، گفت: در حال بازسازی روحی و روانی ملی پوشان هستیم.  

رضا مهدی پور در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به کارشکنی اسپانیا در صدور روادید برای ملی پوشان بوکس جوانان ایران، اظهارکرد: پس از پیگیری های مستمرِ فدراسیون، روز گذشته(۱۸ آبان) ویزای پنج ملی پوش و کادر فنی صادر شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با صدور ویزا ملی پوشان دوباره به اردو آمده اند و اکنون تمرینات پیش از اعزام را انجام می دهند.

سرمربی تیم ملی بوکس جوانان ایران یادآورد: البته خبر عدم صدور ویزا باعث شده تا ملی پوشان مقداری از نظر روحی و روانی دچار ضربه شوند که در این رابطه تلاش داریم تا بازسازی روحی و روانی آنها را انجام دهیم. 

وی در خصوص پیش بینی عملکرد ملی پوشان بوکس ایران در مسابقات جهانی اسپانیا هم گفت: در بوکس چیزی قابل پیش بینی نیست، با این وجود ورزشکاران ما تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته اند و آمادگی خوبی دارند و امیدواریم که با یک قرعه خوب بتوانیم تاریخ سازی کنیم.

مهدی پور زمان اعزام ملی پوشان به مسابقات جهانی را ساعت ۲ بامداد روز شنبه(۲۱ آبان) اعلام کرد.

پیش از این اسپانیا از صدور ویزا برای ملی پوشان بوکس کشورمان خودداری کرده بود.

رقابت های بوکس قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در رده سنی جوانان از ۲۴ آبان تا پنجم آذر در شهر آلیکانته اسپانیا برگزار می شود که مرتضی ریگی، نیما بیاتی، علی اصغر افشاری، محمد پارسی و آرین ساعدپناه ملی پوشان ایرانی حاضر در این رقابت ها خواهند بود.

انتهای پیام